פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

מידע מקצועי

רהיטים

רהיטים דרושים לכולנו, והם מקיפים אותנו בבית, במקומות העבודה, בבילוי בבית קפה, בביקור בבתי חברים, בתיאטרון, ובכל מקום למעשה.
קרא עוד...

עבודות נגרות

עבודות נגרות הן שם כולל למגוון פריטים אותם ניתן להפיק מחומרי עץ, כאשר חלק ניכר מהעבודות עוסק בעיצוב ובניית רהיטים פונקציונאליים ויפים, פרגולות, רצפות עץ ועוד.
קרא עוד...

עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא אחד הדברים החשובים ביותר, בבואכם להיכנס לחלל חדש, בין אם מדובר בבית עסק ובין אם בדירה פרטית.
קרא עוד...

עיצוב הבית

עיצוב הבית נדרש לנו בעת מעבר לדירה חדשה, וכמו כן בכל זמן בו אנו מרגישים צורך לשנות ולרענן, לשדרג ולהוסיף טעם ועניין חדש, לסביבה המוכרת.
קרא עוד...

מטבחים

מטבחים הם לב לבו של כל בית, ולכן רבים משקיעים בהם תכנון רב. מעצבי מטבחים עומלים בכל יום על עיצובים חדשים ומיוחדים, המשלבים מילוי צרכים פונקציונאליים, לצד מראה יפה ואסתטי.
קרא עוד...

חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה הוא מלאכה רצינית ומורכבת, וחשוב להתאים את צורכי הדיירים לרהיטים המעוצבים, אשר יעניקו לחלל אוירה חמה ונינוחה, לצד נוחות אופטימאלית ואחסון כלל הפריטים, הנדרשים לבני הזוג.
קרא עוד...

חדרי ילדים

תפקידם של חדרי ילדים לספק לילד או לילדה סביבת מחייה נעימה, בה יחפצו לשחק וליצור, להכין שיעורים, לשחק במחשב, לצפות בטלויזיה, ולארח חברים וחברות.
קרא עוד...

ארונות

ארונות הם פריטים חשובים ופונקציונאליים, הנחוצים בכל חלל. ארונות משמשים לצורכי אחסון בגדים, מגבות, פריטים חשמליים, מצעים, מצרכי מזון וחומרי ניקוי, ועוד.
קרא עוד...

חדרי עבודה

חדרי עבודה הינם האיזורים הפרטיים והאהובים, המיועדים לעבודה ולביצוע משימות.
קרא עוד...

ספריות

ספריות דרושות במשרדים ובעסקים רבים, בחדרי עבודה בבתים פרטיים, בחדרי ילדים, ובחדרי השינה.
קרא עוד...

מזנונים

מזנונות הינם פריטי ריהוט אהובים ומטרתם לספק מקום ראוי לפריטים החשמליים המונחים לרוב בסלון הביתי, וכוללים בעיקר את מערכת הקולנוע הביתי, לצד פריטי נוי.
קרא עוד...

פינות אוכל

עיצוב פינות אוכל הוא מלאכה מורכבת ורצינית, ולא מדובר בפריטים אשר נרכשים לעיתים קרובות. פינות אוכל משרתות אותנו באופן יומיומי, ובעיקר אם אין אנו נוהגים לסעוד סביב שולחן המטבח,
קרא עוד...

מערכות ישיבה

ריהוט סלוני של מערכות ישיבה, מבוקש לאורך כל השנים, משום שזוהי הפינה המשפחתית ביותר, בה מבלים יחד כל בני הבית, והיא משמשת גם לאירוח חברים ובני משפחה, ולערבים אינטימיים ורומנטיים, של בעלי הבית.
קרא עוד...

שולחנות סלון

שולחנות סלון מיועדים לאירוח ולנוחותם של בני הבית. על גביי שולחנות סלון נהוג לא פעם להנות מארוחות קלות, וגם מי שאינו נוהג לאכול בסלון, עושה בפינה זו שימוש לצורך הגשת משקאות קלים וחמים, וכיבוד קל לאורחים.
קרא עוד...

חדרי אמבטיה

חדרי אמבטיה הם היכל הקודש הפרטי של כל אחד מדיירי הבית, ועליהם להתאים לכל בני המשפחה, ולכלול את הפריטים הנדרשים להם.
קרא עוד...

שידות וקומודות

שידות מיועדות לחללים רבים, סגנונן העיצובי גדול ורחב, ויופיין בולט למרחקים.
קרא עוד...

מדרגות ומעקות

מדרגות מעץ הן פריט מבוקש ואהוב בגני אירועים, בהן נעשה שימוש בדקים, רצפת עץ ובשילוב של מדרגות, ולו מעטות, המפרידות בין חללים השונים בגן. מדרגות יוצרות מראה מעניין ומרשים, והן שימושיות ואסתטיות גם יחד.
קרא עוד...

פרגולות

פרגולות העשויות מעץ, היו ועודן הבחירה המועדפת על רבים. פרגולות משתלבות באופן ההרמוני, הטבעי והיפה ביותר, עם הסביבה והנוף, ולכן הן אהובות ומבוקשות כל כך.
קרא עוד...

סאונות יבשות

עיצוב ובניית סאונות יבשות וחדרי ספא, הם תחום מבוקש בענף הריהוט והבנייה ובשנים האחרונות הם מבוקשים גם על ידי בעלי בתים פרטיים בישראל.
קרא עוד...

מדרגות עץ בעיצוב הבית

האלמנט הארכיטקטוני הקרוי מדרגות הוא גם האלמנט ההנדסי החשוב בכל מבנה, בין אם זה ארמון מפואר של לואי ה- 14 ובין אם זו דירת גג במרכז תל אביב. אומנם מעבר להיותן חשובות ומשמשות למעבר ממפלס אחד למשנהו
קרא עוד...

פרזול למטבח בעיצוב הבית

המטבח הוא לב לבו של כל בית, בכל תרבות ובכל מקום בעולם - המקום בו אנו מבשלים, אוכלים, פותרים בעיות ומחליפים חוויות עם בני המשפחה.
קרא עוד...

מעקה ברזל

מעקה ברזל הממוקם בין קומות הבית החדש שלכם משמש לא רק בתפקיד המגן הבטיחותי מפני נפילה חלילה במדרגות, מעקה הברזל שלכם הינו פריט עיצובי לכל דבר, אלמנט דומיננטי במרחב החלל...
קרא עוד...

עיצוב מטבחים

המטבח המודרני הוא אחד החללים החדשים יחסית בעולם הריהוט בפרט ובעולם עיצוב הפנים בכלל. אם עד לא מזמן תכלית ריהוט המטבח הייתה פונקציונלית בעיקרה, הרי שכיום הפן העיצובי של המטבח משמעותי לא פחות...
קרא עוד...


פינות אוכל מעוצבות מלבניות או עגולות?

פינת אוכל היא דבר מרכזי בבית. הכל מתרכז סביב פינת האוכל. הישיבות המשפחתיות...
קרא עוד...מסור לבניית מטבחים מעץ מלא

בתקופה האחרונה ניתן לראות חזרה לעבר מבחינת עיצוב מטבחים. מה הכוונה? אם פעם היה ניתן לראות מטבחים מעוצבים בסגנון מודרני...
קרא עוד...

 

4 3 2 1