פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה הוא מלאכה רצינית ומורכבת, וחשוב להתאים את צורכי הדיירים לרהיטים המעוצבים, אשר יעניקו לחלל אוירה חמה ונינוחה, לצד נוחות אופטימאלית ואחסון כלל הפריטים, הנדרשים לבני הזוג. הריהוט הנדרש בחדרי שינה כולל מיטה זוגית וארונות קיר, אלא אם בביתכם חדרי ארונות המיועדים לאחסון הבגדים. חדרי שינה מעוצבים באווירה מרגיעה, יכלול אקווריום בהזמנה אישית, מיטה מפנקת, גבוהה, או נמוכה, כפרית, או מודרנית. לצד המיטה תזדקקו לארוניות נוחות הכוללות מגירות, אשר ישמשו אתכם להנחת ספר או משקפי קריאה, כוס שתיה או שעון מעורר. חדרי שינה רבים כוללים גם שולחן טואלט עם מראה אשר בו ניתן לשבת בנוחיות, להסתרק ולהתאפר.

רבים עושים שימוש בשידות מעוצבות מעץ, אשר מעניקות מראה מיוחד, והופכות את השהייה בחדרים לנוחה ונעימה, כאשר בתוכן מאוחסנים לבני הנשים והפיג'מות, בגדים תחתוניים, תמרוקים ושאר הפריטים הנדרשים לבני הזוג. שידות של חדרי שינה ניתן לרכוש עם כלל הריהוט לחדר, כמערכת שלמה, או להנות מרכישה בלעדית של שידה מעוצבת, אשר תוכנס לחדר הקיים, ותפאר אותו בנוכחותה. סגנונות שונם של חדרי שינה רווחים כיום, כאשר חלקם מודולריים ומנצלים את החלל המסויים, מאחר ולא כל בעלי הבתים נהנים מחדרי שינה גדולים ורחבי ידיים. ואולם גם חדרי שינה קטנים ניתן לעצב בטוב טעם, בבחירה נכונה של ארונות מחומרים שונים, עם ידיות פרזול מיוחדות, מראות, ארונות קיר בצבעים רבים, שילוב טפט לחדר השינה, ומיטות עם פיתוחי ברזל מעניינים בסגנון כפרי או מלכותי, קלאסי או נועז וחדשני. חדרי שינה קומפלט הכוללים מיטה, ארון קיר, שידה ושולחן טואלט לתמרוקים ואיפור, ניתן למצוא בחנויות הרהיטים הרבות, וגם לתכננם על פי טעמכם, עם מעצבי רהיטים מקצועיים. במגזינים רבים וגם באתרים שונים באינטרנט, ניתן למצוא סגנונות שונים של חדרי שינה, עליהם תוכלו להצביע עם הגעתכם לחנויות השונות.

חדרי שינה רבים כוללים כיום גם חדרי אמבטיה מעוצבים והחדרים הפרטיים מעניקים אוירה של צימר ביתי, קטן, ומפנק. עיצוב חדרי שינה ראוי שייעשה בידי מומחים, אולם אם אין בידכם התקציב הנדרש, הריי שגם מעצבי הרהיטים בחנויות השונות, יוכלו להעניק לכם מנסיונם ולייעץ לכם כיצד להתאים את הריהוט הנדרש, למבנה החדר החשוב בבית.