פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

שידות

שידות מיועדות לחללים רבים, סגנונן העיצובי גדול ורחב, ויופיין בולט למרחקים. בחנויות הרבות ואצל מעצבי הרהיטים השונים, תוכלו למצוא שידות לתינוקות, אשר על גבן תוכלו לחתל בגובה העיניים ובנחת את ילדיכם, שידות המיועדות לסלון ולפינות האוכל, שידות המוצבות בנישות ובחללים אשר עוצבו בגבס באיזורים השונים בבית, שידות לחדרי ילדים בהם ניתן לאפסן את מצעי הילדים ואביזרים שונים, ושידות לחדרי השינה של ההורים, בהם נהוג למצוא בגדים תחתוניים, תיבות תכשיטים, פריטים אישיים ועוד.

שידות בעיצובים מיוחדים עשויים לשלב ידיות פרזול וצבעים שונים, וכך לדוגמה ניתן למצוא שידות מעץ בצבעים דרמטיים כמו בורדו, לצד צבעי עץ רגועים, המשתלבים בהרמוניה עם הפריטים הנוספים שבחלל המגורים. שידות לחדרי השינה מתאפיינות לרוב בסגנון רומנטי עתיק, ובמראה אריסטוקרטי המעניק אווירה מיוחדת לחדר השינה כולו.

רבים אוהבים שידות מעץ מלא, אשר מאריכות חיים ואף נראות מהודרות יותר, בין אם הן מגיעות במראה טבעי בגוון העץ האהוב עליכם, ובין אם הן צבועות בצבעי שמנת, אפור, תכלת או ירקרק בהיר, האהובים מאוד על הקהל הישראלי. על גביי שידות המיועדות לחדרי המבואה בבבית, ניתן להניח את המפתחות, הכובע, או הארנק, ובתוכן מאפסנים בני הבית פריטי ניירת נחוצים, וכל חפץ הנדרש להם. גם בפינות שונות באיזור הסלון ופינת האוכל נהוג להציב שידות, והן מייפות כל חלל באשר הוא.

שידות המיועדות לחדרי תינוקות מגיעות לרוב עם מנגנון סגירה ייחודי, לנעילה בפני תינוקות. מנגנון זה מונע מהפעוטות ומהילדים, לפתוח את המגירות הכבדות, כך שידיהן הקטנות לא ייתפסו בין חלקי העץ. בעלי דירות אשר זכו בחדרי אמבטיה גדולים, נוהגים לרכוש שידות עבור חדרי האמבטיה, העשויים עצים מיוחדים המסוגלים לעמוד בפני תנאי הרטיבות בחלל רגיש זה, ואשר בתוכם ניתן לאפסן מגבות רבות, פריטי לבוש שונים, ועוד.