פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

פינות אוכל מעוצבות – מלבניות או עגולות, מה עדיף?

פינת אוכל היא דבר מרכזי בבית. הכל מתרכז סביב פינת האוכל. הישיבות המשפחתיות, שתיית קפה עם החברות בשעה ארבע אחר הצהריים. שיחות חשובות. לפיכך אנחנו מבינות מדוע מדובר במוצר יקר ערך כל כך. פינת אוכל מעץ מלא למשל יכולה להגיע לאלפי שקלים. המבחר עצום והתחרות גדלה עם הזמן אך המחירים הם בהתאם לסוג החומר שממנו עשויים השולחן והכיסאות. עץ מלא מטבע הדברים הוא לא דבר זול, אך רובנו מעדיפות אותו כי הוא משרה משהו ייחודי בבית. כאשר אנחנו באות לרכוש פינות אוכל עלינו לקחת בחשבון את המרכיבים השונים כמו המרחב הביתי שלנו, גודלו, סוג הריהוט שכבר נמצא בו, סוג הבנייה ועוד. עלינו להתחשב בכל אלה כדי שהשולחן אוכל ישתלב בצורה נאותה בבית ולא יהיה תקוע. מצב של חוסר זרימה והרמוניה בעיצוב פנים הבית שלנו הוא אשר מניח את היסודות לאווירה לא נעימה בבית. על פי תאוריות כמו הפנג שואי קיימת זרימת אנרגיה בבית שחשוב שתעבור בין החדרים ללא הפרעה. המטבח לדוגמה הוא מקום מרכזי בבית וחשוב שיהיה מזמין ומאורגן היטב. המטבח הוא גם המקום שמזין אותנו ולכן חשוב שיהיה הרמוני.


פינות אוכל עגולות מחירים


המחירים של פינות אוכל עגולות ומלבניות הן לא זולים כלל אך על פי בדיקות שעשינו ניתן למצוא פינות אוכל עגולות מעוצבות להפליא במחירים של לא יותר מ 1,700 ש"ח כולל משלוח!


פינות אוכל מלבניות מחירים


המחירים של פינות אוכל מלבניות מעץ מלא אף זולים יותר. ניתן למצוא בקלות באתר זאפ סט שולחנות וכיסאות בעלות של 939 ש"ח כולל משלוח!
אלו בשורות מצויינות לאלו מאיתנו שהיו מעט פסימיות לגבי הרכישה הזו. אך עליי לצנן מעט את ההתלהבות מכיוון שברוב המקרים מה שקורה בפועל הוא שהאופציה הזולה היא לא בהכרח מה שרצינו ולעיתים בתוספת של כמה מאות שקלים נקבל מוצר ברמת גימור טובה יותר מבחינתנו. חוויית הקנייה של פינת אוכל למטבח שלנו צריכה את הזמן שלה. אנחנו צריכות מספיק זמן כדי להסתובב, להסתכל ולהתלבט, כמה שצריך וללא הפרעה. הרי מדובר לא רק בהוצאה גדולה אלא במשהו שישאר בבית שלנו לשנים ארוכות.

 

פינות אוכל עגולות או מלבניות


כאשר אנו ניגשות לקנות פינת אוכל אנו צריכות לחשוב על רמת הפונקציונאליות ועל הדקורטיביות. שני אלה מתחרים אחד בשני ואף סותרים אחד את השני במקרים רבים. המלצה חמה שלי היא לדבר עם חברה אחת או שתיים שיש להן את אותו הטעם שלך בריהוט ולברר עימן האם היה להן בעבר שולחן עגול בתור שולחן אוכל במטבח, והאם זה היה נוח ושימושי. האם היה קל להרים ולנקות מסביב, האם היה קל לארח. מתוך אלה כמובן שנגזרים השימושים השונים שעלינו לקחת בחשבון. מה הכי חשוב לנו: האם זה האירוח של המשפחה המורחבת, האם זה שתיית הקפה בשעה ארבע אחר הצהריים, ארוחות יום שישי בערב. רשמו את הצרכים שלכן על דף, בררו על החברות הטובות שלכן ותראו כיצד המסקנות כבר מגיעות לבד. קנייה מהנה!