פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

פינות אוכל

עיצוב פינות אוכל הוא מלאכה מורכבת ורצינית, ולא מדובר בפריטים אשר נרכשים לעיתים קרובות. פינות אוכל משרתות אותנו באופן יומיומי, ובעיקר אם אין אנו נוהגים לסעוד סביב שולחן המטבח, וכמובן שעיקר חשיבותן בעיתות אירוח, בחגים ובימי שמחה, או אפילו לצורך ארוחה רומנטית בזוג, אשר עשוייה להעניק אווירה נעימה של מסעדת איכות, בתוך הבית.
מספר דברים חשובים, שעליכם לדעת, טרם צאתכם לרכוש פינות אוכל. יש להקפיד ליטול את המידות הרצויות לצורך החלל בו ימוקמו הרהיטים, ולהתחשב גם בכמות האורחים אשר אתם מתכננים לארח בביתכם. אם מדובר במשפחה קטנה אשר אינה נוהגת לארח הרבה, או באם החלל אשר מוקצב לרהיטים הינו קטן במיוחד, הריי שניתן יהיה להסתפק בפינות אוכל קטנות ומסוגננות, אשר יאירו את הבית מצד אחד, ויהיו פונקציונאליות לצורכיכם. מנגד, באם מדובר בבית רחב ידיים ובחללים המתאימים לרהיטים מאסיביים, הריי שניתן יהיה לבחור פינות אוכל גדולות ומלכותיות בהרבה.
המלצות לקניית פינות אוכל מעץ, ניתן למצוא במגזיני העיצוב השונים, באינטרנט, וכמובן גם בחנויות הרהיטים השונות. פינות אוכל מעץ מלא ומשובח תשרתנה אתכם שנים ארוכות, וניתן יהיה גם לשפץ אותן, תוך החלפת בדי הריפוד של הכסאות, או החלפת הכסאות באופן מלא, כך שתיראנה שונות ורעננות גם לאחר תקופות ארוכות של שימוש.
במלאכת עיצוב פינות אוכל יש להתחשב בגודל השולחן גם במצב פתוח, שהריי פינות אוכל רבות מציעות שולחנות נפתחים המסוגלים לארח סביבן מספר רב של סועדים. ניתן לרכוש פינות אוכל מחומרים נוספים מלבד עץ, ולהתאים את הכסאות באופן אינדבודאלי, כשאשר אלו יהיו עשויים עץ, או אלומיניום שיזכה למושב מרופד בצבעים מיוחדים. ניתן למצוא בשוק הרחב גם פינות אוכל מזכוכית, אשר יש להקפיד יותר על ניקיונן ותחזוקתן,פינות אוכל עגולות ורבים אוהבים את מראה העץ המשולב בפלטת זכוכית מבהיקה המונחת מעל גביי השולחן ויוצרת מראה מיוחד ורב רושם. פינות אוכל מעוצבות ניתן לתכנן ביחד עם מעצב רהיטים מקצועי, או לגבש החלטה אישית ועימה להגיע אל החנויות, שם ירכיבו עבורכם המעצבים את הסגנון המבוקש. באם תבחרו שלא לרכוש מערכת מושלמת של פינות אוכל, אשר תוכננה מראש, או לשלב בין הפריטים השונים בחנויות הרהיטים, יש לזכור להתאים את גובה הכסאות אל מבנה השולחן, כך שלאורחים ולבני ביתכם יהיה נוח לסעוד מולו.