פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא אחד הדברים החשובים ביותר, בבואכם להיכנס לחלל חדש, בין אם מדובר בבית עסק ובין אם בדירה פרטית. עיצוב פנים כולל את מערך כל הפריטים בחלל, על הרהיטים והאביזרים אשר מפארים אותו, וקשור בראש ובראשונה בסיפוק צורכיכם האינדבדואליים, וביעודו של החלל המעוצב. עיצוב פנים עבור חדרי מגורים שונה בתכלית מעיצוב פנים עבור חברות ובתי עסק, והמומחים בתחום יוכלו לכוון אתכם במסגרת הפרוייקט החשוב.

באם מדובר במשרדים בחברה גדולה ומפוארת, יתוכנן החלל בהתאם לצורכי העובדים בחדרים הרבים שעתידים לפעול בו, בתכנון המטבח הנעים והנוח לעובדים ולמנהלים, חדרי השירותים, וחדרי הישיבות. כל חדר יזכה לתשומת הלב המקסימלית, החל מבחירת העץ מהם יורכבו הארונות והשידות, ועד לבחירת שולחן המחשב, ארונות אמבטיה, הצמחייה, וחירת הגוונים לקירות החדר. עיצוב פנים משרדים עבור בתי עסק קטנים יותר, ידרוש תכנון רב יותרבכל הקשור למיקום הריהוט, ואחסון הציוד בחלל הקטן, בהתאם לדרישתם וטעמם האישי של מזמיני העבודה, ויכלול לא פעם ריהוט מודולרי, ספריות הבנויות בתוך נישות, מדפים וארונות הזזה, אשר ידועים כחסכני מקום, ועוד.

שירות מקצועי של אדריכלים ומומחים בעיצוב פנים עשוי להפוך את הבית או את בית העסק על פניו, ללא היכר, ולהעניק לו סגנון אישי ומראה ייחודי, אשר יגרוף מחמאות מהאורחים ומהעובדים, ויעניק תחושה נעימה ויפה, אשר נוח ונעים לחיות ולעבוד בה. מעצבים מקצועיים יוכלו להדריך אתכם ולתכנן ביחד איתכם, סגנונות עיצוב פנים, אשר יחברו בין טעמכם והעדפותיכם, לצרכים אשר אמורים לספק החללים השונים בבית או בעסקכם. עיצוב פנים הוא תחום מבוקש הנלמד בבתי ספר ובמגמות ברחבי הארץ והעולם, וניתן למצוא גם מגזינים רבים בתחום היפה והאסתטי הזה. בעלי דירות ובעלי עסקים רבים נוהגים כיום לשכור שירותי עיצוב פנים, בכדי להעניק לחלל בו הם מבלים את מרבית יומם, את המראה המבוקש.
עיצוב פנים