פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

מעקה ברזל

מעקה ברזל הממוקם בין קומות הבית החדש שלכם משמש לא רק בתפקיד המגן הבטיחותי מפני נפילה חלילה במדרגות, מעקה הברזל שלכם הינו פריט עיצובי לכל דבר, אלמנט דומיננטי במרחב החלל של הבית ויש להתייחס אליו בהתאם.

כאשר בוחרים את הפריטים השונים לגימור הסופי של מבנה חדש, ציבורי או פרטי, יש להקדיש זמן ומחשבה בחיפוש אחר הפריטים המיוחדים שיוכלו להשתלב היטב בקונספט הכללי. הבחירה במעקה עץ כפרי לא תשתלב היטב בבית בעל מראה מודרני או בעל מראה אומנותי למשל. לעומת זאת בחירה במעקה ברזל שיפריד בין הקומות וישמש במקביל אלמנט עיצובי בבית אלגנטי, יכולה בהחלט לעבוד.

אומנות העיצוב בברזל

מפרזלים מקצועיים אינם מתייחסים לעבודתם כטכניקה לייצור פריטים פונקציונליים בלבד אלא מביטים בכל פריט היוצא מסדנת העבודה שלהם כעל יצירת אומנות בפני עצמה, ולא בכדי. המפרזל המקצועי יודע כיצד לתכנן את המוצר בצורה שתתאים באופן אישי לטעמו של הלקוח, לסגנון של עיצוב המבנה החדש או הישן וגם לעיצוב הכולל ובהתאמה ליתר האלמנטים שסביבו.

מעקה ברזל מעוצב ניתן לרכוש בהזמנה מיוחדת ממפרזל מומחה. לאחר ביקור באתר הבית ובגלריית התמונות של המפרזל תוכלו לקבל רעיונות רבים למעקה הברזל שלכם, תוכלו להתבונן בדוגמאות שונות שנבחרו על ידי לקוחות אחרים ובהחלט להתמלא בהשראה. ההתלבטות האם לבחור בדוגמא של פרחים או דווקא בצורות גיאומטריות שונות, או האם לצבוע אותו בגוון בהיר או להשאירו בגוון מחוספס וכהה יכולות בהחלט להיות חלק מהתהליך ולהיבחן אל מול המפרזל שיידע לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

דלתות ברזל

חובבי האומנות והאדריכלות מכירים היטב את השימוש בדלתות ברזל כאמצעי עיצובי לכל דבר. בסיור בתים בירושלים או בעיר העתיקה בצפת ניתן לראות את השימוש המדהים שעשו בוני הבתים והאדריכלים לפני למעלה ממאה שנה בדלתות ברזל. דלתות אלו לא רק שהעניקו לבית את הבטחון והשמירה הראויה אלא גם הוסיפו לו נופך קסום ומרגש.

דלתות ברזל בגוונים כחולים ואדומים מוכרים לנו גם מארצות מעבר לים. השימוש בגוון הכחול נפוץ מאד ביוון ובקפריסין ונחשב בתרבויות השונות למביא מזל טוב. דלתות ברזל בעיצוב מודרני או בעיצוב מיושן. מלכתחילה יכולות להשתלב בצורה מושלמת בבתים פרטיים המבקשים להעניק לבית טוויסט מעניין וייחודי.

כמה מילים על בטיחות ואיכות

בטיחות היא הדגל שעליו יש לשמור לאורך כל תהליכי הבחירה של פריטים מסוג זה המורכבים במרחב הפרטי שלכם. דלתות ברזל , או מעקה ברזל, שערים או מדרגות חייבים לעמוד בכל התקנים הנדרשים ולשמש אתכם לאורך שנים ללא חשש מפגיעה או פציעה חלילה כתוצאה מייצור לקוי או מהרכבה שאינה מקצועית.
חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין ארוך תדע לספק לכם את המוצרים העשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר ובשלב ההתקנה את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר.

המאמר נכתב באדיבות א.י.ל עיצוב וייצור מעקות ושערים מברזל