פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר

     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

עבודות נגרות

עבודות נגרות הן שם כולל למגוון פריטים אותם ניתן להפיק מחומרי עץ, כאשר חלק ניכר מהעבודות עוסק בעיצוב ובניית רהיטים פונקציונאליים ויפים, פרגולות, רצפות עץ ועוד. עבודות נגרות אהובות על חובבי מראה העץ, והן משתלבות בצורה הרמונית וטבעית בבתים רבים. בנגריה ניתן לבנות מעץ את כל הרהיטים העולים על הדעת, ובין היתר שולחנות וכסאות, שרפרפים, ארוניות, כונניות, שידות, ספריות, מזנונים, פינות אוכל, מערכות סלוניות, ואפילו פסלים ופריטי נוי יפהפיים. חומרים בהם עושים שימוש במהלך עבודות נגרות, כוללות עצים משובחים, שילוב עצים, וגם חומרי עץ באיכויות שונות, כמו נסורת דחוסה המשולבת עם דבק, ועוד. עבודות נגרות מספקות פריטים לתעשייה עצומה של פריטים לבית ולמשרד, והן מבוקשות בכל הזמנים.

עבודות נגרות כוללות מוצרים רבים לעיצוב גינות, כאשר בין היתר ניתן למנות פרגולות מעץ, דקים המשמשים לרצפה, בתי עץ אותם ניתן לשלב בחן רב על אחד העצים המרכזיים בחצר הבית, ועוד. פרגולות מעץ מעניקות הצללה מושלמת והן משמשות גם כפריט עיצובי יפהפה, המשדרג לעין שיעור את המראה החזותי של גינות ואפילו של מרפסות בבניינים משותפים. גם דקים המופקים במסגרת עבודות עץ מבוקשים מאוד בתחום עיצוב גינות, כאשר ניתן לתחזק אותם בקלות ובנוחות והם מעניקים יופי רב לסביבה החיצונית של הבית. עבודות נגרות כוללות גם בניה מאסיבית מעץ, כאשר לרוב מדובר בצימרים ובבתי הארחה, המשמשים לאירוח כפרי ולמגורים גם יחד. בית מעץ הוא חלומם של רבים ואכן במקומות רבים ניתן למצוא בתים מעץ, שמראם יפהפה והאווירה בהם חמה וביתית באופן יוצא דופן.

מגוון עבודות נגרות מיוחדות עושות שילוב בידיות פרזול, בקרמיקה, באריחי פסיפס ובזכוכית צבעונית, בגבס, צביעת רהיטים ובחומרים נוספים. נדנדות עשויות עץ, סוס מעץ לילדון הצוהל, דלתות עץ, מדרגות לבית ולפנים הבית, רצפת עץ, ספסלים רומנטיים, ושלל פריטים קסומים נוספים כמו ריהוט גן למשל, נכללים כולם בתחום עבודות נגרות, אשר נולדו עם האדם הקדמון והתפתחו ברבות השנים לכדי יצירות אומנות של ממש.
מטבחים