פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

שולחנות סלון

שולחנות סלון מיועדים לאירוח ולנוחותם של בני הבית. על גביי שולחנות סלון נהוג לא פעם להנות מארוחות קלות, וגם מי שאינו נוהג לאכול בסלון, עושה בפינה זו שימוש לצורך הגשת משקאות קלים וחמים, וכיבוד קל לאורחים. שולחנות סלון חשוב שיהיו קלים ונוחים לתחזוקה ולניקוי, ושיהיו עשויים חומרים אשר אינם מתבלים וישמרו על אורך חייהם במשך שנים רבות. שולחנות סלון בעיצובים השאובים מארצות רחוקות, הם שולחנות נמוכים בסגנון יפני ומינימליסטי, האהוב מאוד בשנים האחרונות על צרכני הרהיטים בארץ ובעולם. הישיבה הנינוחה על שטיחים, על גביי כריות נוחות ואפילו על גביי מערכת ישיבה נמוכה אשר מתאימה לסגנון זה, יוצרת אווירה משוחררת ומרגיעה, ולכן רבים כל כך אוהבים אותה.

שולחן סלון מגיע בצורות מיוחדות, והם כבר לא רק מרובעים או מלבניים, אלא גם עגולים, אובאליים, משולשים, מחומשים ובעלי פינות מעוגלות לסירוגין. שילוב של קווים גליים בשולחן סלון מרובע בשני צידיו, עשויים ליצור מראה מעניין וקהל הלקוחות הרב מצביע ברגליים לסגנונות השונים והמשונים אשר צצים מידי יום. גם שולחנות סלון בסגנון כפרי מבוקשים בכל הזמנים, וכך גם שולחנות אשר משולבים בהם אבני חן ופסיפסים, וחלקי פרזול ממתכת, היוצרים מראה ספק עתיק ספק מודרני, ומיוחד מאוד. רבים אוהבים שולחנות סלון אשר עשויים עץ משובח המשלב פלטת זכוכית על גביי השולחן. את הזכוכית ניתן להסיר ולשנות מפעם לפעם את מראה השולחן, על פי רצונכם ומצב רוחכם. שולחנות סלון לאירוח בבתים גדולים ובסלונים רחבי ידיים, עשויים להעניק מראה מלכותי של ממש. גם פריטים הניצבים על גביי גלגלים ואשר ניתן להניעם בקלות מפינה לפינה, מהווים טרנד מחודש בענף הותיק.

שולחנות סלון גדולים ומרשימים, וכן פריטים קטנים ובינוניים, ניתן לרכוש או לתכנן בחנויות השונות ואצל מעצבי הרהיטים, ודגמים מעניינים אפשר לבחון באתרי האינטרנט ובמגזינים הרבים בנושא ריהוט ועיצוב.
לפרטים נוספים אודות ביטוח מבנה לדירה