פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

סאונות יבשות

עיצוב ובניית סאונות יבשות וחדרי ספא, הם תחום מבוקש בענף הריהוט והבנייה ובשנים האחרונות הם מבוקשים גם על ידי בעלי בתים פרטיים בישראל. עד לא מכבר נהגו רק אתרי נופש כדוגמת מלונות ובעלי חדרי אירוח, להזמין חדרי סאונות יבשות, שייבנו עבור התיירים והמטיילים, המתארחים במלונות ובחדרים הכפריים. לאחרונה מזמינים גם בעלי בתים פרטיים עבודות של סאונות יבשות, אשר מותקנות בבתיהן לצד הבריכה, או ג'קוזי.

לצד העבודות ניתן להזמין גם תאורה מיוחדת, אשר תנעים אפילו יותרנ את השהייה במתקנים המפנקים. במדינות מסויימות באירופה ובין היתר גם בפינלנד, שבדיה ודנמרק, עושים תושבים רבים שימוש בסאונות יבשות בבתיהם, מאחר והתרבות בארצות קרות אלו, וארצות נוספות, דוגלת בפינוק בריאותי מעין זה, כחלק משגרת היומיום. על פי תרבות מערבית זו מאמינים כי כפי שאדם נהנה מכושר ביתי, או משחיה בבריכה מחוממת גם בעונות הקרות של השנה, כך הוא זקוק גם לאורח חיים בריא ומהנה, אשר עשויות להעניק לו סאונות יבשות.

סאונות יבשות עשויות עצים משובחים, והן משמשות כחדרון לוהט המספק חום רב ומביא את הגוף לידי הזעה מרובה, ואת נקבוביות העור למצב בו הן נפתחות ומטוהרות. סאונות יבשות מסייעות בתהליכי חילוף חומרים וירידה במשקל, והן יעניקו לכם רוגע מחשבתי ומנוחה שלמה לנפש, בזמן החסד בו תשהו בהם. יש לזכור כי לאנשים הסובלים מבעיות לב או לחץ דם גבוה, אסורה השהייה במתקנים אלו, אולם על פי רוב מומלצת השהייה המבוקרת בחדרים החמים, לבריאותה של מרבית האוכלוסייה. עבודות בנייה של סאונות יבשות מבוקשות בעשור האחרון גם בקומפלקסים של בנייני דירות מפוארות, באיזורים הנחשבים בארץ ובעולם, והן משתוות לחדרי הכושר או הבריכה אשר ממוקמות לא פעם במרכזי קומפלקסים מסוג זה.

סאונות יבשות בבתים פרטיים, ובקומפלקסים של בנייני דירות מפוארים, מקפיצות את ערך הדירות ומעוררות את הקונים הנלהבים לרכוש את הבתים העשירים והמפנקים.


באמצעות סאונות יבשות ניתן לדאוג לבריאות הגוף והנפש, לארח בני משפחה וחברים לערבי כיף וחוויה, ולצאת מהשגרה בכל יום מחדש.